FLOGA - kominki, marmury, granity

Przemyśl, Rzeszów, Lubaczów, Jarosław

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową kominków, sprzedażą wkładów i akcesoriów kominkowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 r. a doświadczenia zdobyte przez  te wszystkie lata pozwalają nam sprostać oczekiwaniom i gustom każdego klienta.  
Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i targach jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku w naszej branży. Dysponujemy własną bazą materiałową i technologiczną, dzięki temu jesteśmy konkurencyjni na rynku.  Wszystkie prace wykonujemy sami, bez zleceń dla podwykonawców. W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroki wybór kamieni naturalnych jak: marmur, granit, onyx, kwarc naturalny, wapień, piaskowiec jak i innych materiałów dostępnych na rynku. Nasze kominki ogrzewają domy nie tylko na terenie naszego kraju ale także w takich miejscach jak Lwów, Edessa czy Dresden.

Drugą nasza dziedziną działalności jest obróbka kamienia. Posiadamy własny park maszynowy, dlatego też możemy wykonać bardzo nietypowe zlecenia. Wszystkie elementy jak blaty kuchenne, schody, parapety czy obudowę kominka możemy wykonać z jednego rodzaju kamienia. Kamień może być wykończony w rożnych teksturach jak poler, płomień, satyna mat czy inne wykończenie.
Nasze umiejętności zostały poparte licznymi certyfikatami.

DLACZEGO WARTO MIEĆ KOMINEK?

Migoczący płomień towarzyszył człowiekowi, już od zarania wieków i zawsze go fascynował. Dzisiaj w dobie stale rosnących kosztów eksploatacji tradycyjnych systemów grzewczych, kominek stał się tanim i przyjaznym  źródłem ciepła. Obecnie stanowi standardowe wyposażenie prawie każdego, nowo budowanego domu. 
Kominek, może być z paleniskiem otwartym, zamkniętym, z wkładem powietrznym bądź wodnym podłączonym do centralnego ogrzewania. Możemy mieć także,  kominek akumulacyjny bądź piec, który najpierw akumuluje ciepło, a następnie je oddaje. Dla tych, którzy nie chcą nosić drewna i wynosić popiołu, również mamy ofertę - kominek elektryczny lub biokominek. Ale, zamiast przeglądać strony internetowe z kominkami, lepiej  wybrać się do nas  i na żywo obejrzeć wkłady, obudowy i inne produkty oraz uzyskać fachowe doradztwo.

KOMINKI FLOGA

NOWOCZESNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

Nowoczesne rozwiązania jakie mamy w ofercie zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Nie boimy się wyzwań i promujemy skomplikowane projekty.

Zobacz galerię zdjęć

Wkłady kominkowe

Piece wolnostojące

Biokominki

Usługi kamieniarskie

Rodzaje kamieni

Projekty wnętrz

Współpracujemy z najlepszymi!